Earthcore: Shattered Elements

Earthcore: Shattered Elements
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Earthcore: Shattered Elements mobil cihazlarda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Earthcore: Shattered Elements eğer mobil cihazınız aracılığıyla boş zamanınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek isterseniz güzel bir seçim olabilecek bir kart oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Earthcore: Shattered Elements'de bizi rol yapma oyunlarını andıran fantastik bir dünya ve hikaye bekliyor. Oyuncular Earthcore: Shattered Elements'da kendi kart destelerini oluşturarak maceraya atılmaktalar ve savaşlarda kartlarının güçlerinden faydalanarak rakiplerini yenmeye çalışmaktalar.

Earthcore: Shattered Elements'de destemizi oluştururken farklı fantastik yaratıkları ve güçlü kahramanları temsil eden kartları kullanabiliyoruz. Oyundaki her kart kendine özel yeteneklere sahip. Ayrıca Earthcore: Shattered Elements bize kendi kartlarımızı yaratabilme imkanı da veriyor.

Online altyapıya sahip Earthcore: Shattered Elements'i dilerseniz senaryo modunda tek başınıza oynayarak kartların kilidini açabilir, dilerseniz PvP modunda diğer oyunculara karşı taktiksel kart savaşları yapabilirsiniz.

YORUMLAR