Edge of the World

Edge of the World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Edge of the World, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli bir aksiyon oyunu.

Edge of the World, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Tekli ve çoklu oyuncu modlarına sahip olan oyunda rakiplerimizle amansız bir mücadelenin içerisinde giriyoruz. Oyunda başarılı olabilmek için çok hassas ayarlar yapmak gerekiyor çünkü kazananla kaybedeni bazen santimetreler belirliyor.

Oyun dünyanın sonu olarak geçen bir noktada kurulu. Burada yapmamız gereken şey rakiplerimizi denizin dışına doğru ittirmek. Bunu yaparken çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü rakibimizi ittirmek isterken bazen denizden biz düşebiliyoruz. Buna ek olarak kenara ne kadar yakın durursak o kadar fazla puan alıyoruz. Kısaca kenara çok yakın olmalı fakat asla aşağı düşmemeliyiz.

Edge of the World'de son derece kaliteli görsellere ve modellemelere yer verilmiş. Oyunun kalite algısı gerçekten yüksek. Buna bir de kontrol mekanizmasının hassas yönlendirme özelliği eklenince Edge of the World, mutlaka oynanması gereken oyunlar listesine rahatlıkla giriyor.

YORUMLAR