Ekşi Sözlük Beta

Ekşi Sözlük Beta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekşi Sözlük Beta, Ekşi Sözlük kullanıcılarının Android telefon ve tabletleri ile Ekşi Sözlüğü daha pratik ve güzel bir şekilde kullanmasını sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Ekşi Sözlük Beta, beta sürecinde olan fakat Android telefon ve tablet sahiplerinin Ekşi Sözlüğü çok daha rahat bir şekilde kullanmasını sağlayan yararlı bir Android uygulaması. Bu uygulamadan önce Ekşin adıyla çıkan uygulamanın devamı niteliğinde olan uygulama, gerçek bir Ekşi Sözlük uygulaması oluşturabilmek için katkı amaçlı hazırlanmış. Bu nedenle uygulama üzerinde sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Fakat bu sorunları geliştiriciye ileterek sorunların daha hızlı çözüme kavuşması da sizin elinizde.

Türkiye'nin en eski ve popüler sözlük platformlarından bir tanesi olan Ekşi Sözlük üzerinde vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, bu uygulama sayesinde Ekşi Sözlüğe Android cihazlarınızı kullanarak göz gezdirebiliyor ve yeni Entry girişleri yapabiliyorsunuz.

Genel anlamda oldukça yararlı ve güzel bulduğum Ekşi Sözlük Beta, adından da anlayacağınız üzere test aşamasında. Deme sürecini tamamladıktan sonra uygulamayı kusursuz bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Fakat yine de beta sürecinde olan bir uygulama için de iyi durumda diyebilirim.

Ekşi Sözlük hakkında çok da fazla konuşmaya gerek yok sanırım. Zaten eski ve köklü bir platform. Android mobil cihazlarınız ile Ekşi Sözlük deneyimi yaşamak için bu uygulamayı ücretsiz olarak indirip bir göz atmanızda fayda var.