Electric Screen Simulator 2.8 (Android)

Electric Screen Simulator

2.8
Electric Screen Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Electric Screen Simulator sayesinde Android cihazımızdan elektrik görüntüsü ve cızırtısı çıkartabiliyoruz.

Electric Screen Simulator, Android işletim sistemine sahip cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir eğlence uygulaması olarak öne çıkıyor. Çok fazla bir esprisi olmasa da elektrik sesleri ve efektleri çıkartan bu uygulama ile eğlenceli vakit geçirebilir ve arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz.

Uygulama hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Electric Screen Simulator'daki efektler bir hayli gerçekçi. Hatta uygulamanın etkisini biraz daha artırmak isterseniz telefonunuzu veya tabletinizi hoparlöre bağlayabilirsiniz.

Uygulamayı çalıştıdğımız zaman ekrana dokunduğumuzda parmağımızın çevresinde elektrik akımı oluşuyor ve aynı zamanda elektrik cızırdaması sesi çıkıyor. Açıkçası bu ses zaman zaman rahatsız edici olabiliyor. Yani arkadaşlarınızı sinir etmek amacıyla bir uygulama arıyorsanız Electric Screen Simulator'ı deneyebilirsiniz.

Electric Screen Simulator'ın cihaza hiçbir etkisi yoktur ve donanımsal yapısını asla bozmamaktadır. Güvenle kullanabilirsiniz. Eğer boş zamanlarınızda eğlenmek veya arakadaşlarınızı kızdırmak amacıyla kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Electric Screen Simulator'u denemek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR