Electric Shock Screen Touch

Electric Shock Screen Touch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Electric Shock Screen Touch ekrana dokununca elektrik efekti ve sesi çıkartan ücretsiz bir uygulama.

Electric Shock Screen Touch ücretsiz olarak sunulan farklı bir uygulama. Ücretli olsaydı kesinlikle tavsiye etmezdim fakat ücretsiz olduğu için belki bir şans verilebilir. BELKİ.

Öncelikle bu tarz uygulamalar kullanıcıları kelime oyunlarıyla kandırarak yüksek indirme oranlarına ulaşmayı amaçlıyor. Aslı olmayan vaatleri okuyan kullanıcılar büyük beklentilerle indirdikleri uygulamayı açınca büyük bir şokla karşılaşıyor ve uygulamayı hemen siliyor. Muhtemelen Electric Shock Screen Touch'ın da kaderi böyle olacak.

Uygulama temel olarak ekrana dokununca elektrik efekti ve sesi çıkartmak üzerine kurulmuş. Ekrana dokununca titreşim, ses efekti, görsel efektler eşliğinde bir yıldırım çarpmasına şahit oluyoruz. Bunu ne amaçla kullanabileceğiniz size kalmış. Amacınız arkadaşınıza şaka yapmaksa gidip arkasından balon patlatabilirsiniz. Emin olun daha eğlenceli olur.

Genel olarak değerlendirecek olursam Electric Shock Screen Touch hiçbir esprisi olmayan gereksiz bir uygulama. Elbette bu düşünceler kişiden kişiye değişecektir ve bu düşüncelere sonsuz saygım var.