Eleq 1.0.5.3 (Android)
Eleq
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eleq Canlı Bilgi Yarışması'na katılın, yarışın, para ödülünün sahibi olun.

Eleq, Hadi bilgi yarışması gibi canlı yayınlanan para ödüllü bilgi yarışması oyunu. Türk Telekom tarafından desteklenen, yerli klavye uygulaması Tambu’nun geliştiricileri Argela tarafından sunulan canlı bilgi yarışmasında saniyeler içerisinde soruları yanıtlamanız gerekiyor. Genel kültür bilginize güveniyor, zorlu bilgi yarışmalarını seviyorsanız Eleq’i indirin, milyonlarca insanla yarışın.

Turkcell’in BiP, Fizy uygulamalar üzerinden ipucu dağıttığı nakit para ödüllü canlı bilgi yarışması oyunu Hadi’ye rakip diyebilirim. Türk Telekom’un desteklediği Eleq canlı bilgi yarışması Hadi gibi haftanın belli gününde belli saatte (akşam 8) yayına başlıyor. Yayına katılabilen şanslı kişilerle gerçek zamanlı olarak yarışıyorsunuz. Sorular kolaydan zora doğru ilerliyor tabii ki de ancak gene kültür seviyeniz yüksek değilse daha ilk soruda elenme şansınız oldukça yüksek. Fazlasıyla zor soruları yanıtlamak içinse 10 saniyeden daha az süreniz var. Yani bilgi kadar hızlı okuma ve anlama becerisi de önemli. Unutmadan, oyunun deneme modunda canlı yayına katılmadan önce pratik yapabilirsiniz.

Eleq Canlı Bilgi Yarışması kuralları, katılım şartları, ödüller hakkında bilgiye ELEQ Kurallar sayfasından ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR