Elidor

Elidor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elidor, firmanın Android kullanıcıları için geliştirmiş olduğu eğlence amaçlı bir oyun ve uygulama.

Elidor, "ipeksi saçlar, kırılmayan saç tellleri ve birbirinden güzel saçlar" gibi cümleler ile televizyonlarda reklamlardan bildiğimiz saç bakım ve ürünleri firmasının eğlence ve bilgilendirme amaçlı geliştirilen Android uygulaması. İçerisinde "Koş Meryem Koş" adlı oyunu bulunduran uygulama bu oyun dışında Elidor Magazin, Elidor Ürünleri, Elidor Uzmanları ve Saç modelleri gibi bilgilendirici bölümlere de sahip.

Eğer saçlarınız için Elidor şampuan ya da bakım ürünlerini tercih ediyorsanız bu uygulamayı mutlaka kullanmalısınız. Eğer Elidor kullanmıyorsanız bile uygulamayı indirerek kesinlikle göz atmalısınız.

Uygulamada şüphesiz en öne çıkan şey içerisindeki oyun. Peki bu oyunda yapmanız gereken şey yani göreviniz nedir? Size verilen 1 dakikalık süre içerisinde Meryem'in sizden istediği eşyaları bularak ona zaman kazandırmak ilk amacınız. Bu eşyaları bulabilmek için tüm etrafa dikkatlice bakmanız gerekiyor. Ayrıca bulmuş olduğunu her Elidor Ekspres Bakım Spreyi için de ekstra zaman kazanarak kalan sürenizi uzatıyorsunuz. Eğer 3 tane art arda bulmayı başarırsanız ipuçları yakalıyorsunuz.

Oldukça gerçekçi ve eğlenceli bir oyun olan Koş Meryem Koş ile eğlenceli vakit geçirirken saçınız ile ilgili yeni bilgiler öğrenmek ve bir çok yeni saç modeli görebilmek için Elidor uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR