Elite Killer: SWAT 1.0.1 (Android)

Elite Killer: SWAT

Elite Killer: SWAT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elite Killer: SWAT mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Elite Killer: SWAT oyunculara mobil cihazları aracılığıyla yüksek tansiyonlu çatışmalara katılma ve aksiyonun keyfine varma imkanı veren bir FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Elite Killer: SWAT'ta özel olarak yetiştirilerek savaş yetenekleri üst seviyeye çıkarılmış bir özel harekat askeri oyun kahramanı olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel amacımız ise eylemleriyle dünya barışını baltalamayı hedefleyen gizli ve tehlikeli bir örgüte operasyon düzenleyerek bu örgütü durdurmak. Başlattığımız bu savaşta örgütün gizli karargahlarını ve dünyanın farklı noktalarını ziyaret ediyoru ve birçok farklı düşmanla çarpışıyoruz. 

Elite Killer: SWAT'ta gerçek hayatta kullanılan gerçek silahları kullanabilmekteyiz. Oyunda 30'dan fazla silah seçeneğine sahibiz, klasik piyade tüfekleri, makinalı tüfekler ve keskin nişancı tüfekleri bu silahlardan bazıları. Oyunda 100'den fazla da bölüm yer alıyor. Bu bölümlerde dünyanın farklı noktalarına yolculuk yapmaktayız.

Elite Killer: SWAT'ı dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

YORUMLAR