Elvin: The Water Sphere 1.0.10 (Android)

Elvin: The Water Sphere

Elvin: The Water Sphere
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elvin: The Water Sphere mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Elvin: The Water Sphere bize eskiden televizyonlarımıza bağlayarak oynadığımız oyun konsollarımızda oynadığımız klasik platform oyunlarını hatırlatan bir yapıya sahip bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Elvin: The Water Sphere'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyayı kurtarmak için çabalıyoruz. Oyunda bütün olaylar Goomswood Ormanı'nın dengesini koruyor Su Küresi'nin çalınmasıyla başlıyor. Yer altının derinliklerinden gelen Elfrod adlı goblin bu küreyi çalarak yağmurun yağmasını engelliyor ve ormanın yok olmasının önünü açıyor. Kahramanımız Elvin ise Elfrod'u durdurmak için yola çıkıyor. Biz de bu macerada ona eşlik ediyoruz.

Elvin: The Water Sphere'de Mario'da olduğu gibi kahramanımızla çukurların üzerinden atlıyor, altınları topluyor ve düşmanlarımızla savaşarak bölümleri geçiyoruz. Oyun içinde 10 farklı dünyayı ziyaret edebilmekteyiz. Oyunda ilginç araçları da kullanabiliyoruz; uçan bir inek ve tekne olarak kullandığımız penguen bu araçlar arasında.

YORUMLAR