Emancy: Borderline War 1.4.1 (Android)

Emancy: Borderline War

Emancy: Borderline War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    840

  • Üretici

    Sadetta

Emancy: Borderline War bolca aksiyon sunan bir Android oyunudur

Emancy: Borderline War bolca aksiyonu strateji öğeleriyle birleştiren heyecan dolu bir savaş oyunudur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Emancy: Borderline War'da Emancy adlı gezegende geçen bir hikaye ele alınıyor. Uzak bir gelecekte geçen oyunda Ardalean ve Chedirrean adlı iki farklı ulusun arasındaki çatışmalara tanık oluyoruz. Bu iki ulus diplomatik görüşmelerde sonuç alamadıktan sonra çatışmaya başlamış ve savaş bütün ölümcüllüğüyle iki tarafı da tehdit etmiştir. Bizim oyundaki görevimiz ülkemizi ve insanlarımızı korumak, ve düşmanı yenmektir.

Emancy: Borderline War'da kontrol ettiğimiz kahraman diğer askerlerden farklı değil ve süper güçler taşımıyor. Kahramanımızın diğer askerler gibi kolayca ölebildiği oyunda yeteneklerimizi ve taktiksel zekamızı test ediyoruz. Düşmanlarımızla çarpışırken farklı silahlar kullanabiliyoruz. Oyunda para kazandıkça da silahlarımızı geliştirebiliyor, yenilerini satın alabiliyoruz. 

Emancy: Borderline War klasik bilgisayar oyunu Crimsonland'ı andıran bir oynanışa sahip. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve savaş alanı üzerinde stratejik bir görüş açısına sahip oluyoruz. Bize verilen görevlerde düşmanlarımızın yerini tespit ediyoruz ve takımımızla birlikte düşmanlarımıza karşı ateş açarak galip gelmeye çalışıyoruz.

Emancy: Borderline War oldukça ilginç bir aksiyon oyunu. Oyun bolca aksiyona, hızlı ve akıcı bir oynanışa sahip.

YORUMLAR