Epic Escape 1.0.0.3 (Android)

Epic Escape

Epic Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Escape, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabildiğimiz retro tasarımlı bir platform oyunu.

Epic Escape, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir platform oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda dikkat çeken birçok unsur yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de retro grafikleri.

Pikselleştirilmiş ve oyuna retro bir atmosfer kazandıran bu tasarım dili oyuna ilginç bir hava katıyor. Bazı oyunlar söz konusu bu grafik modellemesini kolaya kaçmak için kullanıyorlar fakat Epic Escape'de bu tarz negatif bir durum sezinlemiyoruz.

Epic Escape'de 99'dan fazla bölüm bulunuyor. Bu bölümler üçten fazla dünyaya pay edilmiş bir şekilde sunuluyor. Bu bölümlerin her biri kendilerine has engellere ve tuzaklara sahipler. 99 bölüm olduğu için yapımcılar tekdüze bir deneyim sunmamak adına çeşitli mekan tasarımları kullanmışlar. Geçtiğimiz bölümler otomatik olarak bulut depolamaya kaydediliyor. Bu sayede nerede kalmışsak oradan devam edebiliyoruz.

Oyunda son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranda yer alan dijital butonları kullanarak karakterimizi yönetebiliyoruz. Platform oyunlarının genelinde gördüğümüz çift zıplama gibi özellikler bu oyunda da yer alıyor.

Genel olarak eğlenceli bir çizgide ilerleyen Epic Escape, retro tasarıma sahip bir platform oyunu oynamak isteyen oyunseverlerin mutlaka tercih etmesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR