Escape Velocity 1.2.1 (Android)

Escape Velocity

Escape Velocity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rastgele gelişen haritaların ve silah güçlendirme seçeneklerinin bol olduğu ücretsiz bir uçak oyunu arayanlar için Escape Velocity ideal bir seçenek.

Sürükleyici bir shooter oyunu olan Escape Velocity Android cihazlarınız için hazırlanmış sıradışı bir çalışma. Rastgele oluşan haritalar konseptine daha çok roguelike-RPG türünde alışık olduğumuz oyun dünyasına farklı fikrini empoze eden bu çalışma, eldeki konsepti uçağınızla ateş ettiğiniz bir oyun için özümsemiş. Görev tabanlı bir ödüllendirme sistemi de bulunan oyunda uçağınızın özelliklerinizi güçlendirip tekrar oynanabilirlik konusunda iddialı bir mekanik yakalıyor.

Türünün klasikleri haline gelmiş olan Ikaruga gibi bir oyun tarzını mobil cihazlara aktarmayı başaran bağımsız ekip OtterWorks, ateşe etmenin yoğunlukta olacağı bir oyun yerine kontrol ve gelişim ön planda olduğu bir model yaratmış. Bu nedenle de shooter oyunları arasında hatırı sayılır farklı bir yer edinen Escape Velocity kaçırılmaması gereken bir deneyim sunuyor.

Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Escape Velocity, her bölümden sonra size yeni zorlu düşmanlar takdim etmekte de geri kalmıyor. Çözüm yolunun daha fazla güç kazanmanızı sağlayacak teçhizatların olduğunu anladığınız noktada eski bölümleri yüzde yüzlük bir performansla bitirip maksimum puanı kapmaya çalışıyorsunuz. Günümüz mobil oyunlarda kanıksanmış olan dokunmatik kontrolleri parmağınızı sürükleyerek gerçekleştiriyorsunuz. Sanal joystick fikrinden çıkılmış olması iyi bir karar olmuş.

YORUMLAR