Eternal Fate

Eternal Fate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eternal Fate mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Eternal Fate zengin bir içeriğe sahip olan ve oyunculara uzun süren bir eğlence sunabilen bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olan Eternal Fate'te online bir altyapı mevcut ve bu sayede oyunculara oyundaki macerayı diğer oyuncularla paylaşabiliyorlar. Eternal Fate'de diğer oyuncularla birlikte düşmanlarınıza karşı mücadele edebilmeniz, zindanlara dalabilmeniz ve kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilmeniz mümkün. Ayrıca oyunun sahip olduğu PvP modunda diğer oyuncularla da savaşabiliyor ve heyecan dolu anlar yaşayabiliyorsunuz.

Eternal Fate'in hack and slash dinamiklerini kullanan bir gerçek zamanlı savaş sistemi bulunmakta. Oyun içerisinde yüzlerce kahraman seçeneğine sahibiz ve görevleri tamamladıkça kahramanlarımızı geliştirip daha güçlü hale getirebiliyoruz. Güzel grafiklere sahip olan oyun eğer RPG türünü seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR