Ever After High

Ever After High
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barbie dünyasınının yeni jenerasyonu Ever After High sonunda mobil cihazlara ücretsiz olarak ulaştı.

Barbie dünyasına farklı yaklaşım tarzıyla bilinen Ever After High, özellikle Amerika'daki genç kızların yeni favorisi. Bu konsept ile üretilen şeyler Türkiye'de bulunmasa da uygulama bizlere mobil cihazlar aracılığıyla ulaşmayı başarıyor. Genç kızları daha gotik ve daha detaylı moda örnekleriyle tanıştıran bu seri bir yandan da orta okul ve lise sönemi genç kızların hayatlarından kesitlere yer veriyor.

Yeni jenerasyon genç Barbie dünyası sizi modern dünya masallarından koparıp gizemli ve büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. Bunu da yaparken bize daha hayatın içinden karakterler sunan bu yeni fikirler dünyası genç kızların kendilerini daha ait hissedecekleri birçok olay ve kişi sunmaktan geri kalmıyor. Apple White, Raven Queen ve diğer sevilen karakterleri intişamlı kostümlerle giydirebildiğiniz bu oyunda 25 tane farklı oyun içi bulmaca oyunu da mevcut. Animasyon filmlerini de izlemenizi sağlayan bu uygulama ile Ever After High dünyası parmaklarınızın ucunda olacak.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Ever After High isimli bu oyun tamamen ücretsiz olarak indiriliyor. Ne var ki, oyun içerisinde bulunan bonus içerikler için uygulama içi satın alma seçenekleri mevcut. Bunların karşınıza çıkmasını istemiyorsanız arayüz içerisinde bulunan ayarlarlardan bu seçenekleri kapatabiliyorsunuz.

YORUMLAR