Evrensel E-Gazete

Evrensel E-Gazete
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    214

  • ÜRETİCİ

    Simplicissimus Book Farm

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Evrensel Gazetesi uygulamasıdır.

Teknoloji, hayatımızın her alanına olduğu gibi haber alma alanına da büyük etkilerde bulundu. Artık dergileri ve gazeteleri internetten okuyoruz. Ve hatta mobil cihazların yayılmasıyla, gazeteler kendi uygulamalarını geliştirmeye başladılar.

Evrensel gazetesi de bunlardan bir tanesi. Evrensel, bildiğiniz gibi Türkiye'de yayınlanan günlük siyasi bir gazete. Hem web sitesinden hem yazılı olarak hem de artık mobil cihazlarınızdan takip edebileceğiniz gazete her sabah size ilk elden ulaşacak.

Ayrıca gazeteyi bayide bulamama gibi sorunlarınız da ortadan kalkacak. Evrensel mobil uygulamasına aylık 20.99 TL gibi cüzi bir ücretle abone olabilirsiniz. Daha sonra güncel haberler, işçi-sendika, politika, bölge, ekonomi, dünya ve kadın gibi kategorilerden oluşan bütün haberlere istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

E-gazeteyi indirirken wi-fi ile bağlanmanız tavsiye ediliyor çünkü gazetenin boyutu her gün 5 MB kadar oluyor ve eğer kendi GSM hattınızı kullanırsanız, fatura olarak yansıyabilir. Eğer siz de günlük siyasi haberleri tarafsız bir kaynaktan okumak isterseniz Evrensel'in mobil uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR