TRT Haber

TRT Haber

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 644
  • DOSYA BOYUTU 0.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

TRT Haber ile Türkiye ve Dünya gündemini takip edebilir, ilginizi çeken konularda yazılmış haberlere anında ulaşabilirsiniz.

TRT Haber, Türkiye ve Dünya gündemini takip edebileceğiniz kaliteli uygulamalardan biri.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nun resmi haber uygulamasında gündem dışında spor, ekonomi, sağlık, yaşam, kültür – sanat, bilim – teknik, çevre ve eğitim alanında gelişmeleri takip edebiliyorsunuz. Reklamlardan arındırılmış, sadece metin ve haber görselinin bulunduğu son derece sade arayüz üzerinden haberleri rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Beğendiğiniz haberleri paylaşabiliyorsunuz ancak çeşitli kanallarda hızlıca paylaşmak için kısayol bulunmuyor; Windows Tuşu + C kombinasyonunu kullanarak paylaşım çubuğunu açmanız gerekiyor. Bunun dışında TRT Haber’i canlı olarak izleyebileceğiniz bir bölüm de mevcut.

Bulunduğunuz ilin hava durumunu da sade bir şekilde gösteren TRT Haber’in ana ekranı Manşet, Genel Haberler ve Kategorilerden oluşuyor. Bu açıdan günün öne çıkan haberlerine ve ilginizi çeken haberlere hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Haberlerin sürekli otomatik olarak güncelleniyor olması ise uygulamanın beğendiğim özelliklerinden.

TRT Haber, farklı kategorilerde derlenmiş haberleri en sade şekliyle sunarak haberleri gözlerinizi yormadan okumanıza izin veriyor. Türkiye ve Dünya gündemi ile yakından ilgilenen herkese TRT’nin resmi haber uygulamasını öneririm.