Hurriyet E-gazete

Hurriyet E-gazete

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 798
  • DOSYA BOYUTU 0.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hürriyet Gazetecilik

Hurriyet E-gazete ile Hürriyet gazetesini ekleriyle birlikte Windows tablet ve bilgisayarınızdan okuyabiliyorsunuz.

Hurriyet E-gazete, Hürriyet gazetesini ekleriyle birlikte web tarayıcınızı açmadan tablet veya bilgisayarınızdan okuyabileceğiniz bir uygulama. Doğrudan Hürriyet’in sitesinden okumaya alışamadıysanız, gazeteden okuma geleneğini sürdürmek istiyorsanız e-gazete uygulamasını indirmenizi öneririm.

Gerek web sitelerinden gerekse de sosyal ağ kanallarından her gazetenin sunduğu haberleri rahatlıkla takip edebiliyoruz. Son derece pratik olan bu uygulamalara alışmayan bir kesim de var ve bu insanlar gündemi gazete üzerinden takip etmeyi tercih ediyorlar. Siz de bu kişiler arasındaysanız ve de olan biteni Hürriyet gazetesinden takip ediyorsanız, gazete ve eklerini sunan Hürriyet E-gazete uygulamasına Windows cihazınızda kesinlikle göz atmalısınız.

Hürriyet E-gazete uygulamasını ilk açtığınızda doğrudan o günün taze haberleri karşınıza çıkıyor. Dilerseniz geçmiş 45 güne ait ana gazeteye ekleriyle birlikte ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz. 30 günlük süre sonunda abonelik paketinizi başlatmanız gerekiyor. Aboneliğinizi aylık ve yıllık olarak belirleyebiliyorsunuz.