Eye Planet 1.1.1 (Android)

Eye Planet

Eye Planet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzayda ateş ederek ilerlediğiniz bir uçak oyunu olan Eye Planet ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir Android oyunu.

Eski space shooter tarzı aksiyon oyunlarını seviyorsanız Eye Planet isimli bu mobil oyun hoşunuza gidecektir. Yine gezegenin dışında farklı bir canlı türünü keşfedip düşman olduğunu anladığımız noktada kahramanlık yapıp uzay gemimizle varlıklarını galaksiden silmemiz gerekiyor. Oyun son derece basit bir mantığa ve daha da basit kontrollere sahip ama buradan kötü bir oyun ile karşı karşıya olduğumuz anlamı çıkartılmamalıdır.

Sonsuz koşu oyunlarından alışık olduğumuz gibi bu oyunda da 3 farklı koridor üzerinden geziyorsunuz. Türünün diğer örnekleri ince kontrollere sahipken siz soldan sağa ilerleyen oyun içerisinde ya yukarıda, ya ortada ya da aşağıda bulunabiliyorsunuz. Oyuna belirgin bir hız katmayı başaran oyun aksiyon faktörünü daha iyi kontrol etmenizi sağlıyor olsa da kontrol hissiyatının azalmasına da neden oluyor.

Android telefon ve tablet kullanıcılarının herhangi bir sıkıntı yaşamadan oynayabildikleri bu oyun tamamen ücretsiz ve uygulama içi satın alma seçenekleri de yok. Ne var ki, ara ara karşınıza çıkacak reklam sayfaları da mutlaka olacaktır.

YORUMLAR