Face Up - The Selfie Game

Face Up - The Selfie Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Face Up - The Selfie Game, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Face Up - The Selfie Game, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Ubisoft tarafından geliştirilen oyunda ruh halinizi en iyi yansıtan resmi çekip arkadaşlarınıza gönderiyor ve ruh halinizi bilmesini sağlıyorsunuz.

Komik yüz ifadeleriyle eğlenceli resimler çekerek oynanan Face Up'da keyifli zamanlar geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz oyunda eğlenceli ve komik yüz ifadeleri yaparak arkadaşlarınıza gönderiyor ve taklidini yaptığınız yüz ifadesini arkadaşınızın tahmin etmesini bekliyorsunuz. Aynı şekilde sizde arkadaşlarınızın yüz ifadelerini tahmin ederek puanlar elde ediyor ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yaratıcılığınızın sınırların olmadığı oyunda selfielerinizi sosyal  medya hesaplarınızdan da paylaşabiliyorsunuz. İster online ister çevrimdışı oynayabileceğiniz oyunda kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz gerekiyor. Selfielerinize çıkartmalar, etiketler ve filtreler ekleyebilir ve renkli selfieler elde edebilirsiniz.

Face Up - The Selfie Game oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR