Facebook Sözleri

Facebook Sözleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Sözleri, Facebook üzerinde İngilizce anlamlı, romantik ve komik sözler paylaşmak isteyen kişilere pek çok seçenek sunan eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Facebook Sözleri, Facebook üzerinde bir şeyler yazıp paylaşmak isteyen fakat birtürlü ne yazacağına karar veremeyen kullanıcalara yardımcı olmak amacıyla geliştirilen ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Yaklaşık 1.5 milyar üye sayısına sahip olan Facebook üzerinde, tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize itfahen paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bunu yapmak için ise Facebook Sözleri uygulamasından yardım alabilirsiniz.

Tasarım olarak gözlere hitap etmeyen uygulama oldukça basit bir şekilde geliştirilerek sunulmuş. Fakat uygulamanın bizi ilgilendiren kısmı içeriği yani Facebook sözleri. Popüler sosyal medya platformu üzerinde paylaşabileceğiniz onlarca cümle içerisinde bazıları romantik, bazıları komik ve bazıları ise düşündürücü.

Uygulamanın tek olumsuz yanı paylaşmak istediğiniz cümlelerin İngilizce olması. Türkçe dil desteğine sahip olmayan uygulama üzerindeki cümleleri Google Translate ile çevirerek ufak düzenlemeler yaparak paylaşabilirsiniz. İngilizce bilginiz yeterliyse kendiniz de direk çeviri yapabilir yada direk uygulama üzerinde olduğu gibi arkadaşlarınızla İngilizce paylaşabilirsiniz.

Sizde Facebook'ta arkadaşlarınız ile özlü sözler paylaşmak istiyorsanız fakat nasıl yapılacağınız bilmiyorsanuz buyrun Facebook Sözleri uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirin.