Fal Diyarı 1.9 (Android)

Fal Diyarı

1.9
Fal Diyarı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    14,374

  • Üretici

    faldiyari.com

Fal Diyarı, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fal baktırma uygulamasıdır.

Fal Diyarı, özellikle bayanların oldukça hoşuna gidecek bir fotoğraflı fal baktırma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz uygulamada, içtiğiniz kahvelerin bir anlamı olduğunu düşünen biriyseniz çok kolay bir şekilde yorumculara ulaşabilirsiniz. Fala inanma, falsız da kalma diyenler için şimdi uygulamaya biraz daha yakından bakalım. 

Son zamanlarda akıllı telefonlarda bu tarz fal baktırma uygulamalarının sayısı bir hayli arttı. Güzel sohbetin yanında kahvenizi içtikten sonra fotoğrafını çekiyor ve uygulamaya gönderiyorsunuz. Birkaç dakika içinde de sonuçlardan haberdar ediliyorsunuz. Çevrenizde fal baktıran birileri var mı bilmiyorum ama, özellikle kadınlar bunun için büyük paralar bile verebiliyor. Fal Diyarı uygulaması da bu aktiviteyi avcunuzun içine getiriyor ve ücretsiz bir şekilde fal baktırmanızı sağlıyor. Bunların yanında Tarot, Yıldızname ve Ay falı gibi birçok çeşidi de içerisinde barındırıyor. Dert Danışma bölümüyle ve binlerce üye ile sorunlarınıza çözüm arayabiliyorsunuz. 

Fal Diyarı son derece interaktif bir uygulama ve kısa sürede pek çok kişinin kullanacağı bir platform olmuş. Ücretsiz olması ve içerisinde pek çok özelliği barındırması nedeniyle denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR