Fantastic Eleven

Fantastic Eleven
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantastic Eleven tamamen ücretsiz olarak sunulan bir futbol oyunudur fakat ne yazık ki kalitesiyle biraz geride kalıyor.

Fantastic Eleven futbolun büyülü atmosferini mobil cihazlara getiren bir oyun. En azından öyle yaptığını iddia ediyor fakat gerçekten de öyle mi? Hem iOS hem de Android platformları için sunulan bu oyunda hem sahada hem de saha dışında görevler alıyoruz. Aldığımız bu görevler takımımızın başarısı için önemli yere sahipler.

Oyunda 2 binin üzerinde gerçek futbolcu yer almakta. Yani hayali futbolcular yerine ünlü takımlarda top koşturan futbolcuların kontrolünü ele alıyoruz. Brezilyalı Neymar’ı resmi olarak yönettiğimiz oyunda Barcelona, Real Madrid, Milan ve Manchester United gibi takımlar yer almakta.

Fantastic Eleven zengin bir içerik sunmasına rağmen kalite olarak ne yazık ki gerilerde kalıyor. Açıkçası hem Android hem de iOS için çok daha kaliteli futbol oyunları mevcut. Bu oyunlarla kıyasladığımızda Fantastic Eleven biraz daha basit ve özensiz kalıyor. Buna bir de zaman zaman keyif bozan hatalar eklenince oyunun cihazdan silinme oranı git gide artıyor. Yine de futbol oyunlarından hoşlanıyorsanız Fantastic Eleven’ı denemek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR