Fantasy Manager Football 2015 5.31.004 (Android)

Fantasy Manager Football 2015

Fantasy Manager Football 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Futbolda kulüp yönetimi konusunda birçok işi uygulayabildiğiniz ücretsiz bir Futbol Menajerlik oyunu.

Futbol menajerlik oyunları konusunda mobil cihazlar altın bir dönem yaşarken başarılı oyun örnekleri de kendilerini sergilemeye başlıyor. Fantasy Manager Football 2015 de bu kervan içerisinde hatırı sayılır bir yer edinmesi gereken bir oyun. Elbette birçok oyunda olduğu gibi orijinal lisanlı oyuncular ve takımlar konusunda büyük sıkıntılar yaşansa da oyun kitleleri hayali takımlar ve oyuncularla ayrı bir keyif aldıklarını keşfetmeye başladılar.

Oyun içerisinde her menajer oyununda olduğu gibi transfer, bütçe, antrenman hazılıkları, oyun içerisinde taktiksel değişiklikler ve kulübün itibar yönetimi gibi birçok seçenek karşınıza çıkıyor. Şık ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde oyun güncel kaliteyi yakalamayı başarmış diyebiliriz. Üstelik çok da karamsar olmamak lazım, 50 lisanslı takım bu oyunda mevcut ve bunların içerisinde Manchester City FC, Arsenal FC, Chelsea FC, Everton FC, Real Madrid ve benzeri büyük takımlar var.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Fantasy Manager Football 2015 tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve futbol severlerin ilgisini çekecek kadar zengin bir içeriğe de sahip. Öte yandan daha fazla bütçe için uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanmanız gerekebilir. Tam paketi satın almak 250 TL'den daha yüksek bir bedel istese de bunu yapmak gibi bir zorunluluğunuz olmayacak.

YORUMLAR