Fat Baby Galaxy

Fat Baby Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat Baby Galaxy mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Fat Baby Galaxy içerisinde bolca renk ve civcivli aksiyon sahneleri barındıran bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon platform oyunu olan Fat Baby Galaxy'de farklı gezegenler, değişik yer çekimi koşulları, garip uzaylı yaratıklar ve göz alıcı mekanlar bizi bekliyor. Oyunumuzun ana kahramanı ise lömbür lömbür yağlarına rağmen hoplayıp zıplamakta sıkıntı yyaşamayan, havaya zıpladıktan sonra büyük popsuyla düşmanlarının üzerine bir gülle gibi inebilen şişman bir kahraman. Kahramanımız galakside uzaylılarla savaşırken biz ona yardımcı oluyoruz ve eğlenceli bir maceraya atılıyoruz.

Fat Baby Galaxy'de hem savaşıp hem de önümüze gelen engelleri klasik bir platform oyununda olduğu gibi aşmaya çalışmaktayız. Kahramanımız kimi zaman bir samuray gibi kılıç, kimi zaman bir büyücü gibi sihirli bir asa, kimi zaman da bir Yıldız Savaşları kahramanı gibi lazer silahları kullanabiliyor. Ayrıca jetpack, havada giden kaykaylar, pogo çubukları, buz matkapları gibi araçlara binebiliyor ve bir mancınıktan veya trambolinden kendini fırlatarak engelleri aşabiliyor.

Volkanlar, kemiklerle dolu mezarlıklar, astroid zincirleri, ormanlık alanlar, uzay istasyonları ve kara delikler gibi mekanlar oyunda ziyaret edeceğimiz yerler arasında. Fat Baby Galaxy güzel grafiklere ve aksiyonun bir an bile durulmadığı bir oyun yapısına sahip.

ARTILAR

Güzel grafikler

Bol aksiyon

EKSİLER

YORUMLAR