Fat Hamster

Fat Hamster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat Hamster, tembel ve şişman hamsterı silindir içinde koşturarak zayıflatmaya çalışacağınız bir Android aksiyon oyunudur.

Fat Hamster, Android platformu üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz yetenek oyunlarından bir tanesidir. Yetenek oyunu dememin sebebi ise oyundaki başarı tamamen sizin parmak reflekslerinize bakıyor. Eğer güçlü parmak reflekslerine sahipseniz bu oyunda çok başarılı olabilirsiniz.

Oyundaki amacınız şişman ve tembel hamsterımızı silindirin içerisinde koşturarak kalori yakmasını sağlamak. Ne kadar çok kalor iyakarsanız o kadar başarılı sayılıyorsunuz. Silindiri döndürebilmek için ekrana dokunmanız yetiyor. Fakat silindirin dönüş hızını çok iyi ayarlamanız gerekli. Çünkü gereğinden hızlı yada yavaş çevirmeniz durumunda şişman ve tembel olmasına rağmen sevimli hhamsterımız silindirden düşüyor. Silindire düzenli olarak basmalı ve döndürmelisiniz.

Oynaması eğlenceli fakat usta olması zaman alan bir oyun olan Fat Hamster'da aldığınız yüksek puanları paylaşarak arkadaşlarınız ile birlikte yarışabilirsiniz.

Basit fakat bağımlılık yapan bir oyun olan Fat Hamster'ı Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamak için tek yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR