FB Liker

FB Liker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FB Liker, Facebook hesabınıza bağlanarak Android mobil cihazınızı kullanıp Facebook paylaşımlarınıza yapılan beğenilerini arttırmanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android uygulaması.

FB Liker, popüler sosyal medya platformu Facebook üzerinde yaptığınız paylaşımların beğeni yani Like sayısını arttırmak isteyen kullanıcılara hizmet edebilmek için geliştirilen yararlı bir Android sosyal medya uygulaması.

Henüz yeni çıkan bir uygulama olmasına rağmen kullanıcılarından çok olumlu geri dönüşler alan uygulama sayesinde, Facebook üzerinde yapacağınız paylaşımlarınızın beğeni sayısını kolayca arttırabiliyorsunuz.

Çok basit ve sade şekilde tasarlanan uygulamanın kullanımı da aynı şekilde kolay. Uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirip kurduktan sonra, açarak Facebook hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra ekran üzerinde paylaşımlarınız görünecektir. Burada istediğiniz paylaşımı seçerek like sayısının artış sürecini başlatabiliyorsunuz. Bir süre devam eden işlem tamamlandıktan sonra paylaşımınızın ne kadar beğeni yani like aldığını ekranda göreceksiniz. Şu an için başarılı bir şekilde çalışan uygulamayı kullanarak siz de Facebook fenomenlerinden biri olabilir ve arkadaşlarınız arasında daha popüler hale gelebilirsiniz.

Yapacağınız şarkı, özlü söz, video ya da herhangi bir Facebook paylaşımının beğeni sayısını arttırmak için kullanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz. İndirip göz atmanızda fayda var.

YORUMLAR