FC Barcelona Ultimate Rush

FC Barcelona Ultimate Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FC Barcelona Ultimate Rush, Barça'nın Android platformuna çıkan resmi mobil oyunu.

FC Barcelona Ultimate Rush, dünyanın en değerli takımları arasında yer alan Barcelona ya da Barça’nın resmi mobil oyunu. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda Arda Turan, Messi, Neymar başta olmak üzere takımın öne çıkan oyuncularının yerine geçerek Barcelona şehrinden çalınan anıtların peşine düşüyoruz.

Barcelona’nın Android platformuna çıkan resmi oyunu sonsuz koşu türünde hazırlanmış. Takımın en iyi oyuncularının yerine geçerek şehirde durmadan koşuşturuyoruz. Önümüze çıkan engelleri çevikliğimizi kullanarak veya şut çekerek aşıyoruz ancak her oyuncunun özel bir hareketi var ve güçlendiriciler yardımıyla daha yükseğe zıplama, daha hızlı koşma ve daha zor sakatlanma gibi ekstralar kazanabiliyoruz. Oyuncuların hareketinden bahsetmişken Arda Turan oyunda “adrenalin canavarı” olarak yer alıyor ve altınınızı kullanarak ücretsiz açabiliyoruz.

Barcelona şehrinin önemli yerlerinin ve takımın birbirinden değerli oyuncularının birebir kopyası oluşturulduğundan oldukça kaliteli görseller sunan oyunun Türkçe olması da ayrı bir güzel olmuş.

YORUMLAR