FC Manager

FC Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FC Manager mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

FC Manager eğer "ben bu takımı adam ederim" diyorsanız ve stratejik yeteneklerinize güveniyorsanız oynamaktan keyif alabileceğini bir mobil menajerlik oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol menajerlik oyunu olan FC Manager'da oyunculara kendi futbol takımlarını sıfırdan yaratma ve bu takımla başarı peşinde koşma imkanı veriliyor. Takımınızın yöneticisi olarak büyük bir sorumluluğu üstünüze alıyorsunuz. İlk iş olarak maçlara çıkacak ilk 11'inizi oluşturuyorsunuz ve bu 11'in çıktığı maçları kazanabilmesi için gerekli stratejik kararları alıyorsunuz. Maçları kazanmaya başladıkça takımınıza yatırım yapıyor ve oyuncularınızı geliştirebiliyorsunuz. Kendi yıldızlarınızı geliştirebileceğiniz gibi dünya çapındaki yıldız oyuncuları transfer ederek takımınıza kazandırabilmektesiniz.

FC Manager'da resmi liglere yer verilirken oyuncular bu liglerde takımlarıyla çıktıkları maçları 3 boyutlu olarak takip edebiliyorlar. Maçlar sırasında oyunun gidişatına direkt olarak müdahale edebiliyor, taktikleri rakibimizin oyun yapısına göre gerçek zamanlı olarak değiştirebiliyor ve oyuncu değişiklikleri yapabiliyoruz.

FC Manager'ın Türkçe desteğine sahip olması oyuna artı puan kazandırmakta.

YORUMLAR