Fenomen Savaşı

Fenomen Savaşı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenomen Savaşı, tamamen eğlenceli amaçlı hazırlanan basit bir oyun olmasına rağmen Vine Fenomenleri'nin savaşında oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyundur.

Fenomen Savaşı, Twitter'ın kısa video paylaşım servisi Vine üzeirinde yer alan popüler Vine'cıların içerisinde bulunduğu ve gırgır amacıyla hazırlanan bir Android oyunu. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebildiğiniz oyunda, YouTube üzerinde en çok denk geldiğiniz Vine fenomenlerini görebilirsiniz.

Vine fenomenlerinin kafalarını birbirlerine fırlatarak oynanılan oyundaki amacınız tüm kafaları düşürmek ve en yüksek puanı almak. Oyundaki replikleri gördükçe kahlahaya boğulup vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Oyunda yer alan bazı Vine Fenomenleri şu şekildedir: Alper Rende, Arap Faik, Ataberk Doğan, Berat Toksöz, Bülent Mert, Can Çekin, Can Tosun, Can Yücel Metin ve diğerleri olarak devam ediyor.

Oyunun yapısı ve grafikleri üst düzey değil elbette. Eğer bu tür bir beklenti içerisindeyseniz, oyunu indirmemenizi öneririm. Daha çok boş vakitlerinizieğlenceli geçirmek için tercih edebileceğiniz oyunlar içerisinde yer alıyor demek yanlış olmaz.

Farklı bölümlerden oluşan oyunda, ekranın sol altında bölüme ait ve toplam puanınızı görebiliyorsunuz. Bu sayede daha yüksek puanlar elde etmeniz için ne kadar puana ihtiyacınız var hesaplayabilirsiniz.

Basit fakat eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız, hele ki sıkı bir Vine takipçisiyseniz bu oyunu mutlaka oynamanızı öneririm. Bu arada Vine'ın Android ve iOS versiyonlarını indirmek için üstlerine tıklamanız yeterli.