Finding Dory: Just Keep Swimming

Finding Dory: Just Keep Swimming
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finding Dory: Just Keep Swimming, Disney Pixar imzasını taşıyan Kayıp Balık Dory filminin resmi mobil oyunu.

Finding Dory: Just Keep Swimming, Disney – Pixar yapımı yeni animasyon filmi Kayıp Balık Dory’nin resmi mobil oyunu ve Android platformunda film öncesi indirilebilir durumda. Su altının güzelliğini yansıtan, animasyonlarla zenginleştirilmiş rengarenk görsellerinin yanı sıra oynanışıyla her yaşta oyuncuyu çekecek bir yapım olduğunu söyleyebilirim.

Disney’in vizyona girecek animasyon filmi Finding Dory (Kayıp Balık Dory), Kayıp Balık Nemo’nun devamı niteliğinde hazırlanmış ve Nemo’nun babasını bulduğu şehirde 1 sene sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Film öncesi çıkan mobil oyunu da bu hikaye üzerine kurulmuş. Derinliklere dalıp unutkan balık Dory’nin ailesini bulmasına yardımcı olduğumuz oyunda ilerledikçe Nemo, Marlin, Hank, Balley, Destiny başta olmak üzere Dory’nin arkadaşlarıyla tanışıyoruz.

Su altında geçen 13 bölüm boyunca 5 farklı dünyada sürekli yüzerek Dory’nin ailesini aradığımız oyunda bölüm başlangıcında ve sonunda giren kısa konuşmalara da yer verilmiş. Oyun boyunca yaptığımız tek şey tehlikeli balıklarla karşı karşıya kalmadan baloncukları toplamak olsa da görsel zenginlik basitliği unutturuyor ve eğlenceli zaman geçiriyorsunuz.