Fire Gun 1.0 (Android)

Fire Gun

1.0
Fire Gun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz deneyim sunan bir beceri oyunu

Fire Gun, sıradan tuğla kırma oyunlarına yeni bir soluk getiren eğlenceli ve keyifli bir mobil oyundur. Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunda blokları kırarak puanlar kazanıyor ve zorlu bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Birbirinden farklı silahları kontrol edebileceğiniz oyunda dilediğiniz karakteri kontrol edebiliyorsunuz. Düz bir yolda ilerlerken karşıdan gelen bloklara ateş ederek blokları kırmaya çalıştığınız oyunda son derece eğlenceli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Basit oynanışıyla ön plana çıkan oyunda boş zamanlarınızı değerlendirebiliyorsunuz. En uzun mesafeye ulaşmak için mücadele ettiğiniz oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Bloklara çarpmadan ilerlemeniz gereken oyunda işiniz bir hayli zor. Göz alıcı grafikleri ve animasyonlarıyla da eşsiz bir deneyim sunan Fire Gun, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken oyunlardan bir tanesi. Bu tarz oyunları seviyorsanız Fire Gun sizleri bekliyor.

Fire Gun oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR