First Touch Soccer 2015

First Touch Soccer 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

First Touch Soccer 2015 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil futbol oyunudur

First Touch Soccer 2015 eğer basit şut atma türündeki futbol oyunlarından sıkıldıysanız denemeniz gereken bir mobil futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan First Touch Soccer 2015'de sadece serbest vuruş yapmak yerine gerçek maçlara çıkıyoruz ve takımımızla şampiyonluk peşinde koşuyoruz. First Touch Soccer 2015 baştan aşağıya özen gösterilmiş bir oyun. Oyundaki futbolcu grafikleri, çalım, gol sevinçleri gibi karakter animasyonları, dinamik ışıklandırma ve gölge efektleri oldukça başarılı. Bunun yanında stadyumlar da gayet güzel görünüyor.

First Touch Soccer 2015 güzel görünümünü eğlenceli bir oyun yapısıyla birleştirmeyi başarabilen bir oyun. Akıllı bir yapay zekaya sahip olan First Touch Soccer 2015 dokunmatik kontroller aracılığıyla çok zorlanmadan oynayabileceğiniz bir oyun. Zengin bir içeriğe sahip olan First Touch Soccer 2015'de bizi farklı oyun modları bekliyor. Dilerseniz oyunda takımınızın menajerliğini üstlenebiliyor ve her detayıyla ilgilenebiliyorsunuz, dilerseniz günlük mücadelelerde yeteneklerinizi test ederek özel ödüller kazanabiliyorsunuz.

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en başarılı spor oyunlarından olan First Touch Soccer 2015'i bütün futbol severlere tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR