Fishing Hook 1.2.1 (Android)

Fishing Hook

Fishing Hook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fishing Hook, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde gerçekten balık tutuyormuş gibi hissedebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android balık tutma oyunu.

Fishing Hook, Dünya'nın en popüler balıkçılık mekanlarında balık tutma keyfi yaşayabileceğiniz ücretsiz ve gerçekçi bir Android balık tutma oyunu.

Android platformundaki en gelişmiş balık tutma oyunlarından bir tanesi olan Fishing Hook, son derece gerçekçi grafikleri ve hissiyatı ile kendinizi gerçekten balık tutuyormuş gibi hissetmenizi sağlıyor. Ekran üzerinde olta ve diğer tüm detayları görebildiğiniz oyunda oltayı denize attıktan sonra balık yakaladığınızda tuşa basarak çekebilmenizi sağlıyor. Eğer yakaladığını balıkları salarsanız, bir sonraki denemenizde daha büyük balıklar tutabiliyorsunuz.

Hem dünyanın dört bir köşesini gezip en popüler balıkçılık yapılan yerlerinde balık tutma keyfi yaşayacağınız hem de farklı balık türleri tutacağınız bu oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip dilediğiniz zaman stres atabilirsiniz.