Flank That Tank 1.31 (Android)

Flank That Tank

Flank That Tank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank savaşları yaparak keyifli dakikalar geçirebileceğiniz kaliteli bir oyun olarak öne çıkıyor.

Android ve İOS işlemciye sahip tüm cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz Flank That Tank, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz ve heyecan dolu tank savaşlarına katılabileceğiniz eşsiz bir oyundur.

Basit ama bir o kadar da etkileyici grafikleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken, tankınızı seçerek savaş alanındaki diğer tankları etkisiz hale getirmektir. Kolay kontrolü sayesinde zorlanmadan oynayabilir ve tankınızla karşınıza çıkan her şeyi kırıp geçebilirsiniz. Nişan aldıktan sonra ekranın üzerine dokunarak tanklara ateş edebilirsiniz. Beş farklı zorluk derecesinden dilediğinizi seçebilir ve tecrübe kazandıkça en zor modda oynayabilirsiniz.

Macera ve aksiyon dolu tank savaşlarının sahne aldığı bu oyun ile eğlenceli dakikalar geçirebilir ve yeni bir savaş deneyimi edinebilirsiniz. Size verilen görevleri tamamlayarak puanlar toplayabilir ve sonraki bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız puanları kullanarak tankınızı güçlendirebilir ve farklı bombalar atabilirsiniz.

Binlerce oyun sever tarafından keyifle oynanan ve her geçen gün daha fazla oyuncu kitlesine ulaşan Flank That Tank, heyecan dolu tank savaşları yapabileceğiniz benzersiz bir oyundur.

YORUMLAR