Flatout - Stuntman

Flatout - Stuntman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flatout - Stuntman, istediğiniz tehlikeli ve çılgın hareketleri yapabileceğiniz 3 boyutlu bir dublör simulasyonudur.

Flatout - Stuntman, harika bir araba yarışı simulasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. İçinizdeki çılgını ortaya çıkarmanızı sağlayacak olan oyunda, arabanızla birlikte kaza yaparak adeta uçuyorsunuz. Dublörlük yapacağınız araba kazası simulasyonu oyununu Android cihazlarına yükleyerek oynayabilirsiniz.

Farklı araba ve karakter seçenekleri arasından en sevdiğinizi belirleyerek oyuna başlayabilirsiniz. Dublörünüzü kontrol ederek size oyun içerisinde verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Dublörünüze ne kadar acı çektirirseniz o kadar yüksek puan alırsınız.

Farklı temalar, dublörler ve arabaların bulunduğu oyunda yapacağınız kazalar oldukça heyecanlı. Oyunda detaylı araba kazaları yer alıyor. Oyunda yöneteceğiniz dublörünü gerçek hayatta sevmediğiniz biri olarak hayal ederek onunla yapacağınız kazalarda oldukça eğlenebilirsiniz.

Özellikler:

  • 42 farklı ve özel çevre düzenlemesi
  • 7 farklı tema kategorisi
  • 20'den fazla karekter
  • 3 boyutlu fizik motoru

Android cihazlarınız üzerinde araba yarışı oyunları oynamayı seviyorsanız, Flatout - Stuntman uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR