Flick Soccer 15

Flick Soccer 15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Soccer 15, Android ve iOS platformlarında yeni çıkan eğlenceli ve mükemmel grafiklere sahip olan bir frikik atma oyunu.

Frikik atma oyunlarından birini daha önce oynadıysanız yeni çıkan Flick Soccer 15'de mutlaka denemeniz gereken harika bir oyun. Full HD grafiklere sahip olan oyundaki amacınız kaleci ve barajı aşarak tüm frikikleri çevirmek. Tabi bu sandığınız kadar kolay değil. Ayrıca kaleciyi bir defa değil defalarca geçmeniz gerekiyor.

5 farklı oyun modu, oynanış heyecanı, grafikleri ve ücretsiz olmasıyla bir anda en iyi frikik atma oyunlarından bir tanesi haline gelen Flick Soccer 15'i hem Android hem de iOS mobil cihazlarınız üzerinde oynayabiliyorsunuz. Telefonlarınız üzerinde de oynaması oldukça eğlenceli olmasına rağmen, tablet üzerinde de daha da güzel olduğunu söyleyebilirim.

Oyunda grikik atarken topa verdiğiniz falsonun hissiyatı ise inanılmaz iyi hissettiriyor. Parmağınız ile topa vuruşunuzun gücünü ve yönünü ayarlayarak son derece rahat şekilde frikikler atabiliyorsunuz. Oyunu tamamen ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Oyun içi mağazada yer alan sahip paketini satın alarak frikiklerinizi yeşil sahalar yerine sıcak kumlar üzerinde ve kızların kurduğu barajı geçmeye çalışarak kullanabiliyorsunuz. Sahil paketinin fiyatı 1.99 TL.

Arkadaşlarınıza yada diğer oyunculara karşı mücadele edebileceğiniz oyunda bulunan başarımları da tamamlamaya çalışarak kendinize farklı eğlenceler çıkarabiliyorsunuz. Eğer futbol ve frikik atma oyunları ilginizi çekiyorsa Full Fat şirketinin yeni oyunu Flick Soccer 15'i mutlaka deneyin.

YORUMLAR