Flick Soccer 17 1.0 (Android)

Flick Soccer 17

1.0
Flick Soccer 17
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Soccer 17, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz serbest vuruş oyunları arasında.

Flick Soccer 17, içerisinde farklı modları barındıran serbest vuruş atma oyunu. Boyutuna göre harika görsellere sahip diyebileceğimiz spor oyununda etkili defans oyuncuları ve panter kaleciyi aşarak golü bulmamız gerekiyor ancak sadece golle süslemek yeterli olmuyor. Topu istenen köşeye istenildiği şekilde göndermemiz gerekiyor.

Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz futbol oyununda açık olarak gelen 5 mod yer alıyor. Uzman, Hızlı Şut, Meydan Okuma, Engel Çubuğu ve Parçala modları arasından hangisini seçersek seçelim serbest vuruş kullanıyoruz ancak hepsinde amacımız ayrı.

Uzman modunda topu gösterilen hedeflere çarptırarak puan toplamamız, Hızlı Şut modunda 40 saniye içinde olabildiğince hedefi vurmamız, Meydan Okuma modunda serbest vuruşları bir profesyonel gibi kullanarak altın madalyanın sahibi olmamız, Engel Çubuğu modunda kale direklerinde görünen puan – zaman kazandırıcı objeleri vurmak, Parçala modunda ise kalenin belli bölgelerine vuruş yapmak. Hepsinde zorluk düzeyi dolayısıyla da heyecan artıyor.