Flick Soccer France 2016

Flick Soccer France 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Soccer France 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Flick Soccer France 2016 önümüzdeki günlerde başlayacak ve Fransa'da düzenlenecek olan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın heyecanını mobil cihazlarımıza taşıyan bir futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Flick Soccer France 2016, ünlü Flick Soccer serisini Fransa'daki Avrupa Futbol Şampiyonasıyla buluşturuyor. Oyuncular favori takımlarını seçerek bu şampiyonaya katılıyorlar ve liderlik için mücadele ediyorlar. Farklı sahaları ziyaret edip farklı takımların karşısına çıkarken farklı oyun modlarında şansımızı deneyebiliyoruz.

Flick Soccer France 2016'nın oynanış mantığı serbest vuruş kullanıp gol atma üzerine kurulu. Oyunda çıktığımız maçlarda defans oyuncularını ve kaleciyi atlatarak ağlarla buluşacak şutlar çekmemiz gerekiyor. Bu iş için parmağımızı belli bir açı ve hızla ekranda sürüklememiz gerkeli. Oyun basit bir şekilde oynanabiliyor, isabetli şutlar atmak ise ustalaşma grektiriyor.

Flick Soccer France 2016'da maçların haricinde zamana karşı belirlenen hedefleri vurma gibi mücadelelere de katılabiliyoruz.

YORUMLAR