3D Tennis 1.5.0 (Android)

3D Tennis

3D Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Tennis, gerçekçi kontrol mekanizması ve etkileyici 3 boyutlu grafiklere sahip olan eğlenceli bir Android tenis oyunudur.

3D Tennis, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz tenis oyunlarından bir tanesidir. Eğer spor oyunları yada tenis oyunu oynamayı seviyorsanız 3D Tennis'i mutlaka denemelisiniz.

Oyunun en etkileyici özelliği ise 3 boyutlu grafiklere sahip olması diyebilirim. Uygulama mağazası üzerinde 3 boyutlu grafiklere sahip çok fazla tenis oyunu bulunmuyor. Ucuz ve kalitesiz görünen 2 boyutlu tenis oyunları ile karşılaştırdığımızda, 3D Tennis 3 boyutlu grafikleriyle rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Fakat oyunun vurgulanması gereken tek özelliği 3 boyutlu grafikler değil elbette. Oyundaki kontrol mekanizması da oldukça dengeli ve rahat. Eğer daha önce mobil cihazlarınız üzerinde bir tenis oyunu oynadıysanız karakterinizin kontrolünün ne kadar zor olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur. Fakat 3D Tennis oyununda karakterinizin hareketleri ve kontrolü oldukça rahat.

Oyunda ücretsiz olarak seçebileceğiniz bir çok tenisçi bulunmaktadır. İstediğiniz tenisçiyi seçerek ister hızlı oyun ile hemen oynamaya başlayabilir, isterseniz de dünya turu moduna girerek farklı oyun modlarını deneyebilirsiniz.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi tenis oyunlarından biri olan 3D Tennis'i ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.