Flip Diving 2.3.1 (Android)

Flip Diving

Flip Diving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flip Diving oyununda birbirinden farklı kostümler ve hareketler ile çılgınca dalış yapabilirsiniz.

Miniclip tarafından geliştirilen ve oldukça güzel grafiklere sahip olan Flip Diving, birbirinden zorlu etaplarıyla sizi dalış yapmaya davet ediyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flip Diving oyunu, boş zamanlarınızda spora karşı ilginizi uyandıracak.

Belirli bir yükseklikten havuza atlamak olimpiyatlarda da genellikle karşılaştığımız bir spor türüdür. Atlama veya dalış olarak nitelendirilen bu sporun oyununu yapan Miniclip, ortaya oldukça güzel bir iş çıkarmış. Flip Diving oyununda yapmanız gereken tek işlem belirli bir yükseklikten aşağı atlamak. Aşağı atlarken elbette bazı önemli hareketleri yapmak zorundasınız. Yaptığınız her hareket size puan kazandırıyor. Kazandığınız puanlar da ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlayan tek belge.

Flip Diving oyununda sadece insan olarak değil çeşitli kostümleri giyme koşuluyla da atlama yapabiliyorsunuz. Birbirinden farklı hayvanların kostümlerini giyerek yaptığınız atlamalar daha fazla dikkat çekiyor. Yaptığınız atlama puanını her yeni bölümde arttırmaya çalışmalısınız. Bu sayede oyunu oynayan diğer kişiler arasında ön plana çıkabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli ve sportif bir oyun olan Flip Diving'i hemen şimdi indirip, deneyebilirsiniz.

YORUMLAR