Flyff Legacy 2.6.1 (Android)

Flyff Legacy

Flyff Legacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Flyff Legacy mobil oyunu, anime karakterleriyle renkli bir açık dünya sunan online rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Flyff Legacy mobil oyunu, anime karakterleri ve sevilen online PC oyunu Flyff Online dünyasını bir araya getiren son derece kapsamlı, detaylı ve keyifli bir online rol yapma oyunudur.

Flyff Legacy mobil oyunu bilgisayarda oynanan Flyff (Fly for Fun) Online oyununa yeni oyuncular kazandırmak adına mobil platforma sunulan son derece detaylı bir oyundur. Online oynanan oyunda açık dünyayı gerçek zamanlı olarak mobil cihazlarda tecrübe etmenin keyfini çıkaracaksınız.

Anime tarzında karakterlerin yer aldığı oyunda evcil hayvan edinebilir ve oyun esnasında ele geçirebilirsiniz. Hayvanlarınızın üstüne binip gezmeniz de mümkün. Ayrıca karakterlerinizi dilediğiniz gibi giydirebilir ve güçlendirebilirsiniz. Diğer oyuncularla ittifaklar kurabilir ve ticaret yapabilirsiniz. Ancak tam tersine kavga da çıkarabilirsiniz. Süpürgenize atlayıp gökyüzünde tur atmanıza da olanak tanıyor. 7 farklı dünyanın bulunduğu oyunda 20’ye karşı 20’ye kadar karşılıklı savaş yapılabiliyor. Son derece keyifli ve rekabet dolu bir online rol oyunu için Flyff Legacy oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirin.

YORUMLAR