Folio for Facebook 7.2.5 (Android)

Folio for Facebook

Folio for Facebook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Folio for Facebook, Android cihazlarınız üzerinde Facebook'u daha hızlı kullanmanızı sağlayan hem yararlı hem de ücretsiz bir Android uygulaması.

Folio for Facebook, mobil cihazlarımız üzerinde en çok kullandığımız uygulamalardan bir tanesi olan Facebook için geliştirilen alternatif ve pratik bir Facebook uygulaması. Folio'nun öne çıkmasının 2 önemli nedeni var. Hız ve batarya. Normal Facebook uygulamasına göre çok daha hızlı çalışan uygulama, Facebook'un mobil sitesi üzerindeki özellikleri çalıştırmaktadır. Normalde sitede olmayıp Android uygulama üzerinde olan özellikler Folio uygulamasında çalışmıyor. Diğer özellik olan batarya ise Folio'nun çok az batarya tüketmesinden geliyor. Mobil cihazlarımızın bataryasları günlük yaşamda sıkıntı çekmemizi sağlayan ne büyük nedenlerden bir tanesi olduğu için bu özellik de Facebook'a daha çok girebilmemize neden oluyor.

Facebook SDK'sı kullanan fakat Facebook ile resmi bir bağı olmayan Folio uygulaması sayesinde daha basit, optimize edilmiş ve pratik bir Facebook deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Temalar ile de özelleştirilebilen uygulama üzerinde tema açmak için para ödemeniz gerekiyor. Bir kaç tanesini deneyerek tamamen farklı bir Facebook deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer bu tür bir uygulama arıyorsanız Folio'yu kesinlikle tavsiye ediyorum.

YORUMLAR