Food Conga 1.0.3 (Android)

Food Conga

Food Conga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Food Conga, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve siparişlerinizi canla başla ulaştırmaya çalışacağınız eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Food Conga mobil oyunu, yemek siparişlerini tehlikelerle dolu yoldan geçerek adrese götürmeniz gereken eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Food Conga mobil oyununda belirlenen bir harita içinde özgürce dolaşabilirken, harita içinde sipariş edilen yemekleri ve altın, para gibi ödülleri toplamalısınız. Oyunda temel amaç sağ üst köşede görebileceğiniz siparişi tamamlayıp gerekli yere siparişi sağ salim götürmek.

Food Conga mobil oyununda neyse ki süre kısıtlaması yok. Yani alınan siparişi belli bir zaman içinde yetiştirmek zorunda değilsiniz. Ancak yolda karşınıza çıkan engeller ve düşmanlar o kadar zorlu olacak ki süre limiti ihtimalini düşünemeyeceksiniz bile.

Suşi Şefi, Hamburger Ustası ve Korsan gibi karakterlerle oynayabileceğiniz Food Conga mobil oyununda siparişleri topladıkça peşinize takılan ayıdan da kaçmak durumundasınız. Oldukça zorlu bir macera sizi bekliyor. Food Conga mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

YORUMLAR