Football Heroes Pro Online 1.1 (Android)

Football Heroes Pro Online

1.1
Football Heroes Pro Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Heroes Pro Online, 2017 - 2018 kadroları içeren online multiplayer Amerikan Futbolu (NFL) oyunu.

Football Heroes Pro Online, NFL oyuncularını toplayan sanırım tek gerçek zamanlı online Amerikan Futbolu oyunu. Maç içerisinde olmasa da menülerde modelleme yerine oyuncuların gerçek yüzleriyle karşılaştığımız NFL oyununda ister arkadaşımızla birlikte istersek te yapay zekaya karşı mücadele edebiliyoruz.

Maç içi kavgaların da olduğu (bizzat kavgaya girebiliyoruz) Amerikan Futbolu oyununda 2017 – 2018 sezonunda mücadele edecek tüm NFL takımları yer alıyor. Daha da güzeli favori NFL oyuncularımızdan oluşan rüya kadromuzu kurmamıza izin veriliyor. FIFA Ultimate Team’deki gibi kadro dizilimini dilediğimizce ayarlayabiliyoruz. Oyuncularımız maça çıktıkça özellikleri gelişiyor, yeni yetenekler kazanıyorlar.

Günlük düzenlenen ödüllü online ligler de sunan Football Heroes Pro Online’ın beğendiğim bir yanı da; oyuncuları maç esnasında istediğimiz gibi yönlendirebilmemiz. Oyuncuların kontrolü tamamıyla bizde. Koşma, pas atma, itme, mücadele etme, dönme gibi klasik hareketler dışında seyircileri coşturacak 50’ye yakın özel hareket yapabiliyoruz.

YORUMLAR