Football Manager 2016

Football Manager 2016
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,423

  • Üretici

    SEGA

Football Manager 2016 popüler bir menajerlik oyunudur

Football Manager 2016, dünyanın en prestijli menajerlik oyunu serilerinden olan Football Manager'ın son üyesi.

SEGA'nın bilgisayarlardan sonra Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için de yayınladığı futbol menajerlik oyunu Football Manager 2016'da bizi geliştirilmiş oyun dinamiklerinin yanında mobil cihazlarımız için özel olarak optimize edilmiş bir oyun tecrübesi bekliyor. Football Manager 2016 siz otobüs veya tren gibi araçlarla yolculuk ederken oynayabileceğiniz bir şekilde tasarlanmış bir oyun.

Football Manager 2016'da oyunculara kendi takımlarının başına geçme ve yöneticilik kariyerlerine adım atma imkanı veriliyor. Yönettiğiniz takımın tüm teknik kadrosundan sorumlu olduğunuz oyunda takımınızı başarıya koşturmak için  oyun taktiklerini ve ilk 11'i siz belirliyorsunuz. Maçlardan önce takımınızı maçlara hazırlamak için de emek sarfetmeniz gerekiyor. Oyuncularınızı seçeceğiniz antrenör ekibiyle formda tutmak ve yeni oyuncular yetiştirmek sizin elinizde.

Football Manager 2016'da takımınıza yıldız oyuncular kazandırmak için transferlerle ilgilenmeniz gerekiyor. Yetiştirdiğiniz oyuncuları satabiliyor ya da kiralayabiliyor, bu sayede kaynak elde ederek yeni transferler yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR