Football Manager Classic 2015

Football Manager Classic 2015
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Manager Classic 2015, futbol oyunlarına ilgi duyanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

Football Manager Classic 2015, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir futbol menajerlik oyunu olarak dikkat çekiyor.

Kapsamlı altyapısıyla marketteki büyük bir boşluğu doldurmaya hazırlanan FMC 2015, futbolseverlere zengin bir oyun deneyimi yaşatmak için özel olarak tasarlandı.

Oyunda gerçek hayattaki 51 ülkenin 117 liginden derlenen takımlar yer alıyor. İstediğimiz takımı seçerek başına geçebiliyor ve o takımın her türlü işleyişi üzerinde tam kontrol sahibi oluyoruz. Gereklilik durumuna göre yeni transferler gerçekleştirebiliyor ve takımımızı beklentilerimiz yönünde değiştirebiliyoruz. Oyunda tam tamına 150.000'den fazla oyuncu bulunuyor ve her biri transfer edilebilir durumda.

Antrenör kulübemizde oturup maçları yakından takip etmeli ve stratejilerimizi rakip takımın zayıflıkları üzerine kurmalıyız. Her şey gerçek hayattaki gibi işlediği için oyuncuların bireysel yetenekleri kadar bizim taktiksel üstünlüğümüz de oyunlarda belirleyici rol oynuyor.

Oyunda son derece gerçekçi bir modelleme tasarımına yer verilmiş. Menajerlik oyunu olmasına rağmen grafikler şahane görünüyor.

Football Manager Classic 2015'te bir menajerlik oyununda görmeyi istediğimiz her ayrıntı başarılı bir şekilde ekrana yansıtılmış. Takım detayları, transferler, yazışmalar, anlaşmalar, taktikler, stratejiler, oyuncuların kondisyonları, kulüp işlemleri gibi ayrıntılara ulaşmak mümkün.

Sonuç olarak başarılı bir menajerlik oyunu olan Football Manager Classic 2015, futbolseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR