Forest 2 12 (Android)
Forest 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    257

  • Üretici

    Lukas Jaeckel

Forest 2, Slender Man benzeri bir mobil korku oyunudur

Forest 2 eğer Slender Man tarzı korku oyunlarını oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunu olan Forest 2'de birlikte kampa giden bir grup serüvencinin hikayesi konu alınıyor. Bu arkadaş grubunun bir üyesi olan kahramanımız çadırında uyandıktan sonra arkadaşlarının ortadan kaybolduğuna tanık oluyor. Etrafa bakınarak arkadaşlarının izini bulamayan kahramanımız arkdaşalarının izini bulabilmek için karanlık ormanın içerisine giriyor. Fakat ormanda yolunu bulmaya çalışırken ürpertici sesler duyan kahramanımız işlerin yolunda gitmediğini ve karanlık bir ruhun kendisini izlediğini öğreniyor. Böylece kahramanımızın ormandan kaçış mücadelesi başlıyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

Forest 2'ta Slender Man'dan farklı olan şey bizi takip eden yaratığın değişik bir yaratık olması. Bunun haricinde oynanış oldukça yakın. Bölümleri geçmemiz için ormanın içerisinde yolumuzu bulmamız ve çeşitli eşyaları ve ipuçlarını bir araya getirmemiz gerekiyor. Oyunun grafiklerinin güzel olduğu söylenebilir. Özellikle el fenerinin sunduğu aydınlatma oldukça hoş görünüyor.

Bağımsız bir yapım olan Forest 2'nin herhangi bir kısıtlama ve uygulama içi satın alım işlemi içermemesi büyük bir artı puan.

 

YORUMLAR