Forsaken World Mobile 0.6.1 (Android)

Forsaken World Mobile

Forsaken World Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forsaken World Mobile ünlü RPG oyununun mobil versiyonudur

Forsaken World Mobile bilgisayarlarda bir hayli popüler olan online RPG oyunu Forsaken World'ün mobil versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan Forsaken World Mobile'da oyuncular büyünün, gizemli yaratıkların ve doğaüstü güçlerin hakim olduğu fantastik bir dünyaya dahil oluyorlar. Bu dünyanın kaderini belirleyebilmek için oyuna kendimize bir kahraman yaratarak başlıyoruz. Farklı kahraman sınıflarından birini seçtikten sonra ise oyunun geniş 3 boyutlu açık dünyasına çıkıyoruz ve tehlikeli zindanları keşfediyoruz. Oyuncular Forsaken World Mobile'da dilerlerse takımlar oluşturarak zindanlara birlikte girebilir, dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilir ve büyülü silah ve ekipmanlar peşinde koşabilir, dilerlerse diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak savaşarak heyecanlı PvP karşılaşmalarına katılabilir.

Forsaken World Mobile bize özel binekleri keşfetme ve kullanabilme imkanı veriyor. Kutup ayıları, develer ve hatta ejderhalar gibi yaratıklar kullanabileceğiniz binekler arasında. Bu binekleri kullanabilmek için öncelikle onları yakalamanız, sonrasında ise eğitmeniz gerekiyor.

Forsaken World Mobile'ın grafikleri Knight Online gibi oyunları anımsatmakta. Eğer internet üzerindne oynayabileceğiniz rol yapma oyunlarını seviyorsanız Forsaken World Mobile denemekten keyif alacağınız bir oyun olabilir.