FRAG Pro Shooter Cihaza göre değişir (Android)
FRAG Pro Shooter
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FPS dünyasına gireceğiz.

Oh BiBi ekibi tarafından geliştirilen FRAG Pro Shooter ile mobil platformda eğlenceli bir aksiyon oyunu oynayacağız. Kusursuz grafiklerin yer aldığı yapımda oyunculara birbirinden farklı çok sayıda silah modeli ve zengin bir içerik sunulacak. Sürükleyici oynanış atmosferine sahip olan yapım mobil platformda aksiyon oyunları arasında yer alıyor.

Hayatta kalma odaklı olarak geliştirilen ve yayınlanan mobil yapımda oyuncular fantastik bir oynanış ile karşılaşacaklar. Rengarenk bir oynanış atmosferine sahip olan yapımda görsel efektler oldukça yoğun bir şekilde karşımıza çıkacak. Oyuncular Fortnite tadında bir atmosfer de mücadele edecek ve hayatta kalan son oyuncu olmaya çalışacaklar.

Gerçek zamanlı olarak oynanabilen yapımda dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular bulunuyor. Oyuncular 1v1 ve takım maçları yaparak aksiyon dolu anlar yaşayabilirler.  Mükemmel bir FPS deneyimi yaşatacak olan yapım, şuanda 100 binden fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Dileyen oyuncular ücretsiz olarak oyunu cihazlarına indirebilir ve tadını çıkarabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR