Free Ping Test

Free Ping Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Ping Test, Android cihazlarınızdaki internet bağlantınızın reaksiyon süresini gösteren ücretsiz ve yararlı bir uygulama.

Free Ping Test, son derece basit bir Android internet reaksiyon süresi ölçme uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde Android mobil cihazlarınızda ping testi yapabiliyor ve internet bağlantınızın kalitesini anlık olarak görebiliyorsunuz.

Pingin hızlı olması internet bağlantınızın daha hızlı olduğunun göstergesidir. Özellikle uygulamaları çalıştırırken hızlı internet bağlantısı uygulamaları daha hızlı açarak kullanmanızı sağlar.

Bilgisayarlar üzerinde sıkça yaptığımız ping testini mobil cihazlarınız üzerinde de kullanmak istiyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize yükleyebilirsiniz. Ping testi dışında herhangi bir ekstra özelliğe sahip olmayan Free Ping Test, son derece sade ve basit yapılı bir uygulama.

Ping testi yapmak ve zaman zaman internet bağlantınızda sorun olup olmadığını görebilmek için bu uygulamadan faydalanmanızı tavsiye ederim.